ROZUMÍM

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

Reklamace zasílejte na adresu: Arol.cz, Bavorská 856, 155 00 Praha 5


Kategorie
 1. Wrist Ball - posilovací gyroskopická pomůcka
  Výrobce:
  Dostupnost: Tento produkt již není v naší nabídce.

  Cena:    Kč
  Cena bez DPH:  

  Popis

  Hrajete rádi tenis, badminton nebo golf? Pak je pro vás Wrist Ball přesně to pravé. Pravidelné cvičení s Wrist Ballem odstraňuje únavu, podporuje krevní oběh a samozřejmě posiluje ruce. Navíc si užijete příjemnou masáž.... Wrist Ball je vhodný rovněž pro děti od tří let (podporuje zdravý vývoj mozku a duševních schopností) i seniory (skvělá prevence proti senilitě).

  Princip fungování je jednoduchý. S pomocí startovací šňůrky roztočíte rotor, který následně krouživými pohyby ruky (zápěstí) udržujete v chodu. Čím rychleji Wrist Ball rotuje, tím intezivněji svítí LED diody umístěné v těle rotoru. Pokud si troufnete můžete rotor roztáčet i bez šňůrky - jedním prstem nebo plochou celé dlaně. Rotační rychlost může dosáhnout až 8000 otáček za minutu! Střídáním různých poloh ruky postupně procvičujete různé svaly na paži, předloktí atd.

  Informace

  - užitečná cvičební, masážní, relaxační i rehabilitační pomůcka
  - průměr cca 7 cm
  - délka startovací šňůrky cca 42 cm
  - barva: oranžová
  - váha 230 g

  Rozměry balení: 10cm x 9,50cm x 6,50cm, váha balení 230g


  Obsah balení

  - faktura (záruční list)
  - Wrist Ball

Košík obsahuje 0 položek
Anketa
Byli jste spokojeni s nákupem?